آموزش آرایش و پیرایش

آموزش آرایش و پیرایش در آموزشگاه آرایشگری نارتا با همکاری مربیان مجرب فنی حرفه ای برگزار می شود. این کلاس شامل سرفصل های جامع مربوط به هفت مهارت آرایشگری جهت تاسیس سالن آرایشگری می شود. هنرجویان در پایان دوره آموزش آرایش و پیرایش، برای ورود به بازارکار آماده می شوند و قادر به دریافت مدرک فنی حرفه ای آرایش و پیرایش زنانه می باشند. اغلب خانم ها زمانی از روز را صرف آرایش کردن می کنند. آرایش و پیرایش تاثیر مثبتی بر روحیه بانوان دارد و با یک آرایش صحیح که متناسب با رنگ پوست و فرم چهره آنها باشد، می توانند زیباتر دیده شوند. رشته آرایش و پیرایش شامل هفت رشته مهم آرایشگری از جمله: آموزش رنگ و لایت، آموزش مانیکور و پدیکور، آموزش شینیون، آموزش کوتاهی مو، آموزش میکاپ، آموزش اصلاح صورت و اصلاح ابرو و آموزش پاکسازی پوست می شود. دوره آرایش و پیرایش، پیش نیاز تاسیس سالن آرایشگری می باشد. بعد از گرفتن مدرک فنی حرفه ای دوره آرایش و پیرایش، می توانید اقدام به تاسیس سالن کنید.

آموزش تخصصی آرایشگری با آموزشگاه آرایشگری در غرب تهران

آموزش آرایش و پیرایش

دوره آموزش کاشت ناخن

دوره آموزش پاکسازی پوست

دوره آموزش گریم و میکاپ

نحوه برگزاری کلاس آموزش آرایش و پیرایش

کلاس های دوره آموزش آرایش و پیرایش به صورت خصوصی ، نیمه خصوصی و عمومی برگزار می شود. تعداد نفرات کلاس های خصوصی 1 تا 3 نفر، کلاس های نیمه خصوصی 3 تا 5 نفر و کلاس های عمومی از 5 تا 15 نفر تشکیل می شود.

امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته برای هنرجویان شاغل و در اختیار قرار دادن خوابگاه برای افرادی که از شهرستان تشریف می آورند از دیگر مزایای آموزشگاه آرایشگری نارتا است

آرایش لب

سرفصل های فنی و حرفه ای آرایش و پیرایش زنانه

  • آموزش کوتاهی مو
  • آموزش میکاپ
  • آموزش شینیون
  • آموزش اصلاح و ابرو
  • آموزش پاکسازی پوست
  • آموزش رنگ ومش
  • آموزش مانیکور

  ابزار و وسایل دوره آموزش آرایش و پیرایش شامل انواع لوازم گریم و میکاپ تخصصی، كلاه مش و قلاب، ابزار مش، انواع شانه، کاسه و قلم رنگ، دستکش پلاستیکی، نخی، پیش بند، كلاه رنگ، فویل، قیچی و شانه كوپ، تیغ پیتاژ، تیغ پشت گردن، بیگودی چسبی، برس پوش و … می باشد که توسط آموزشگاه آرایشگری نارتا در اختیار هنرجو قرار میگیرد.

   

  هزینه دوره آموزش آرایش و پیرایش

  برای خانم هایی کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد.

  آموزشگاه آرایشگری نارتا دوره های عمومی را با ظرفیت دوره نیمه خصوصی برگزار می کند.

  سوالات متداول

   

  بعد از اتمام دوره آرایش و پیرایش زنانه، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

  پس از اتمام دوره آرایش و پیرایش، شما با مهارت های هفتگانه آرایشگری جهت دریافت مدرک فنی حرفه ای و مجوز تاسیس سالن آشنا می شوید. در نهایت پس از شرکت در دوره آموزش آرایش و پیرایش، می توانید علاقه و استعداد خود را در هرکدام از رشته ها کشف کنید و سپس به صورت تخصصی در کلاس آموزشی آن رشته ثبت نام کنید.

  مدت زمان دوره آموزش آرایش و پیرایش چقدر است؟

  مدت زمان آموزش آرایش و پیرایش بانوان در آموزشگاه آرایشگری آکادمی محمدی در دوره عمومی یک ماه و نیم تا دو ماه است. البته برای هنرجویان ساکن شهرستان و شاغل ، دوره های آموزش خصوصی به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد.

  آیا دوره آموزش آرایش و پیرایش همان دیپلم آرایشگری است؟

  بله دوره آرایش و پیرایش همان دوره دیپلم آرایشگری قدیم است که در حقیقت این دوره شامل پنج رشته اصلی و پایه آرایشگری یعنی کوتاهی مو ، رنگ مو ، شنیون مو ، گریم و میکاپ و اصلاح ابرو می باشد. این مدرک از مدارک اصلی اخذ مجوز تاسیس آرایشگاه می باشد.

  آیا آموزش آرایش و پیرایش به صورت عملی انجام می شود؟

  بله ، همه جلسات آموزش آرایش و پیرایش زنانه به صورت عملی برگزار می شود .البته تمام آموزش های عملی در ابتدا توسط مربی انجام می گردد و سپس توسط هنرجویان تحت نظر مربی انجام می شود تا مو و پوست صورت مدل به حساسیت یا آسیبی بر نخورد.

  آیا می توانم کسب و کار خودمو راه بندازم؟

  بله. بعد از گرفتن مدرک فنی حرفه ای، میتونید جواز کسب و کار خودتون رو راه بندازید. در حقیقت مدرک آرایش و پیرایش از جمله مدارک اصلی در شرایط تاسیس آرایشگاه زنانه می باشد.

  آرایش طبیعی

  کارهای من