آموزش اکستنشن مژه

در دوره آموزش اکستنشن مژه، روند کامل طراحی و اجرای انواع اکستنشن جهت افزایش زیبایی و پرپشت نشان دادن مژه، به شما آموزش داده می شود. این دوره شامل آموزش های جامع مربوط به اکستنشن از جمله: آموزش طراحی اکستنشن  با توجه به فرم چشم مشتری، آموزش اکستنشن کلاسیک، آموزش اکستنشن والیوم، آموزش اکستننشن مگاوالیوم، آموزش اکستنشن روسی، آموزش اکستنشن اسپانکی و آموزش مراقبت های بعد از اکستنشن مژه می شود. هنرجو در این دوره نحوه انتخاب مدل مناسب اکستنشن با توجه به فرم چشم های مشتری را می آموزد. هدف این دوره آموزشی، تربیت افراد ماهر و متخصصی است که توانایی اجرای تمام مدل های اکستنشن را با توجه به خواست و سلیقه مشتری دارند.

 

آموزش اکستنشن مژه

دوره آموزش آرایش و پیرایش

دوره آموزش میکروپیگمنتیشن

دوره آموزش لیفت و لمینت مژه و ابرو

نحوه برگزاری دوره اکستنشن مژه

کلاس های دوره آموزش اکستنشن مژه به سه صورت، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین ۱ تا ۳ نفر، نیمه خصوصی ۳ تا ۸ نفر و گروهی از ۸ تا ۱۵ نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی هفته ای سه بار برگزار می شود. ضمنا برای خانم هایی کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد.

اکستنشن مژه والیوم

دوره مبتدی _پیشرفته اکستنشن مژه

هنرجو در دوره مبتدی_ پیشرفته آموزش اکستنشن مژه سرفصل های زیر را آموزش می بیند: بهداشت؛ عوامل ایجاد بیماری های چشمی و نحوه پیشگیری از آن، مواد و ابزار استفاده شده در انجام اکستنشن مژه، مروری بر دوره‌ی مبتدی، آشنایی با روش های والیوم و کلاسیک، آشنایی با مپ‌ها، نحوه انجام اکستنشن مژه والیوم و کلاسیک، طراحی‌های سه بعدی (مدل‌های ژورنالی)، آموزش مزه‌های رنگی و فانتزی، متد پرفکت لاین، متد خط چشمی، متد کیم کارداشیان، متد مدلینگ، متد توایلایت، متد آمبره، میکس دو افکت، متد سایه چشمی، متد رعد و برق، آموزش عکاسی و بایدها و نبایدها پس از اکستنشن مژه برای ماندگاری بهتر اکستنشن

سرفصل های اکستنشن مژه

 • آشنایی با مواد و ابزار اکستنشن مژه
 • آموزش اکستنشن تار به تار و کلاسیک
 • آموزش اکستنشن سه بعدی 3D
 • آموزش اکستنشن والیوم
 • آموزش اکستنشن مگا والیوم
 • آموزش اکستنشن نچرال
 • آموزش اکستنشن اکلیلی و نگین دار
 • آموزش اکستنشن فانتزی و رنگی
 • آموزش ترمیم و ریموو اکستنشن مژه
 • آموزش افکت مختلف برای انواع چشم
 • آموزش انواع تکنیک های کاربردی روز

اکستنشن مژه با چسباندن تارهای مصنوعی مو بر روی مژه انجام می گیرد. در انجام اکستنشن، نیاز به ابزار خاصی نبوده و فقط باید از مژه، چسب و مواد معدنی جهت تقویت مژه استفاده شود که ابزار و وسایل آموزشی در قالب پک های آموزشی به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد.

هزینه دوره آموزش اکستنشن مژه

برای خانم هایی کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد.

سوالات متداول

 

بعد از اتمام دوره اکستنشن مژه، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره اکستنشن مژه شما می توانید با تسلط کامل و به صورت حرفه ای، انواع روش های اکستنشن مژه را بر روی تمام فرم های چشم اجرا کنید. در نهایت پس از شرکت دردوره آموزش اکستنشن مژه، می توانید به راحتی شروع به کسب درآمد کنید و یا کسب و کار فعلی خودتان را بهبود ببخشید.

بازار کار اکستنشن مژه چطوره؟

با توجه به تغییرات هر روزه در دنیای مد و درخواست های متغیر مشتریان، توجه افراد به اکستنشن مژه بیشتر از گذشته شده است زیرا با این روش نیازی به آرایش روزانه چشم ها نیست و می توان به چشم ها حالت و فرم زیبایی داد. اکستنشن مژه جزو رشته های پر درآمد در حوزه ارایشگری محسوب می شود اما برای کسب درآمد بیشتر پیشنهاد می شود در دوره لیفت و لمینت مژه نیز شرکت کنید

دوره آموزش اکستنشن مژه در چند جلسه برگزار میشه؟

این دوره در ۴ جلسه ۴ ساعته برگزار می شود

آیا به دستگاه خاصی برای اکستنشن مژه نیاز است؟

خیر. اکستنشن مژه با استفاده از تارهای مصنوعی مو و با چسب بر روی مژه های طبیعی افراد، انجام می شود. از این روی اکستنشن مژه نیاز به خریدن دستگاه خاصی ندارد.

اگر در پایان دوره، نیاز به آموزش بیشتر داشتم باید دوباره هزینه پرداخت کنم؟

خیر، در پایان کلاس ها، جلسات رفع اشکال برگزار می شود و تا ۱ماه از پشتیبانی مربیان برخوردار خواهید بود.

نحوه اکستنشن مژه

کارهای من