آموزش شینیون مو

دوره آموزش شینیون (آرایشگری مو) در آموزشگاه آرایشگری نارتا توسط مربیان مجرب فنی حرفه ای برگزار می شود. این کلاس شامل تمام سرفصل های مربوط به شینیون  در مدل های متنوع برای تمام موها با قد و اندازه متفاوت می شود. هنرجویان در پایان دوره اموزش ، برای ورود به بازارکار آماده می شوند و قادر به دریافت مدرک فنی حرفه ای می باشند. شینیون  در سه مدل جمع، باز و نیمه باز باعث آراستگی ظاهر موها می شود. برای حاضر شدن در یک مهمانی، عروسی یا مراسم مهم، شینیون به خانم ها کمک می کند تا موهای مرتبی داشته باشند. براشینگ و کرلی مو از دیگر روش های مرتب کردن موها برای خانم های ساده پسند می باشد. شینیون انواع مختلفی دارد و با توجه به صنعت مد آرایشگری، هر روز به مدل های آن افزوده می شود. بنابراین یک آرایشگر خوش ذوق و سلیقه باید همیشه در این زمینه به روز باشد تا بتواند مدل های درخواستی مشتریان را ارائه دهد.

 

شینیون مو

دوره آموزش رنگ مو

دوره آموزش اکستنشن مو

دوره آموزش کوتاهی مو

نحوه برگزاری دوره شینیون مو

کلاس های دوره آموزش شینیون مو به سه صورت، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین ۱ تا ۳ نفر، نیمه خصوصی ۳ تا ۸ نفر و گروهی از ۸ تا ۱۵ نفر تشکیل می شود.  ضمنا برای خانم هایی کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد.

آموزش شینیون مو

سرفصل های دوره آموزش شینیون مو

  • آشنایی با انواع ابزار
  • آموزش براشینگ مو و ویو کردن مو
  • آموزش انواع شینیون بدون ابزار
  • آموزش انواع شینیون با ابزار
  • آموزش شینیون با اکستنشن
  • آموزش شینیون با تاج و تور
  • آموزش شینیون بافت
  • آموزش کرلی کردن مو و میزانپیلی

ایزار و وسایل دوره آموزش شینیون شامل کش مو، گیره مو، توری، بیگودی، ماكت مو جهت آموزش، فيکساتور معمولی، فيکساتور قوی، چسب مو، ژل، واكس، سنجاق ريز، سنجاق درشت، سنجاق موئی ريز، سنجاق موئی رنگی، سرم مخصوص، کش قیطانی، موی مصنوعی، برس، شانه، بیگودی چسبی، سشوار و … می باشد.

هزینه دوره آموزش شینیون مو

برای خانم هایی کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد.

آموزشگاه آرایشگری نارتا دوره های عمومی را با ظرفیت دوره نیمه خصوصی برگزار می کند.

هزینه دوره آموزش شینیون عروس

برای خانم هایی کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد.

آموزشگاه آرایشگری نارتا دوره های عمومی را با ظرفیت دوره نیمه خصوصی برگزار می کند.

سوالات متداول

 

مدت زمان دوره آموزش شینیون مو چقدر است؟

مدت زمان آموزش شینیون مو در آموزشگاه آرایشگری آکادمی محمدی در دوره های عمومی یک و نیم ماه می باشد . البته برای هنرجویان ساکن شهرستان و شاغل ، دوره های آموزش خصوصی به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد.

آیا آموزش شینیون مو بر روی موی واقعی انجام می شود؟

توصیه می شود تمرینات کلاس های آموزش شینیون مو بر روی موی طبیعی انجام شود اما در صورت عدم دسترسی می توانید بر روی مولاژهای مخصوص آموزش شینیون مو و آموزش بافت مو نیز تمرین کنید که از طرف آموزشگاه در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

 

آیا وسایل خاصی برای آموزش شینیون مو نیاز است؟

وسایل مورد نیاز برای آموزش شنیون مو شامل سشوار و اتوی مو ، برس و شانه پوش ، کش و گیره ، اکستنشن و پروتز ، تور و تاج و …. می باشد که در دوره ی آموزشی همه موارد توسط آموزشگاه در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت.

آیا مدرک معتبر فنی و حرفه ای برای این دوره ارائه می شود؟

بله ، برای این دوره و تمامی دوره های آموزشگاه آرایشگری آکادمی محمدی مدرک معتبر فنی و حرفه ای ارائه می گردد.

نمونه شینیون مو

کارهای من