دوره آموزش لیفت و لمینت مژه و ابرو

امروزه خانم ها تمایل زیادی به داشتن ابروهای نچرال و طبیعی، خوش فرم و خوش حالت هستند. به همین علت دوره آموزش لیفت و لمینت طرفداران زیادی دارد.
لیفت ابرو و مژه به معنای حالت دادن ابرو و مژه می باشد و افرادی که ابروهای بی حالت و یا افتاده ای دارند می توانند از تکنیک لیفت کردن استفاده نمایند. لمینت به معنای ضخیم کردن می باشد و مناسب افرادی است که مژه های نازک و کم حجمی دارند. در این آموزش لیفت و لمینت هنرجوها با لیفت و لمینت مژه و ابرو، رنگ کردن مژه و بوتاکس مژه و ابرو آشنا می شوند. بعد از اتمام دوره هنرجوها می توانند وارد بازار کار شوند و کسب درآمد داشته باشند.
آموزشگاه آرایشگری نارتا برای صرفه جویی در هزینه های هنرجویان دوره های مبتدی و پیشرفته را تنها با پرداخت هزینه یک دوره برگزار می کند.

آموزش لیفت مژه

دوره آموزش آرایش و پیرایش

دوره آموزش اکستنشن مژه

دوره آموزش میکروبلیدینگ

نحوه برگزاری کلاس آموزش لیفت و لمینت

کلاس های دوره آموزش لیفت و لمینت به صورت خصوصی ، نیمه خصوصی و عمومی برگزار می شود. تعداد نفرات کلاس های خصوصی 1 تا 3 نفر، کلاس های نیمه خصوصی 3 تا 5 نفر و کلاس های عمومی از 5 تا 15 نفر تشکیل می شود.
امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته برای هنرجویان شاغل و در اختیار قرار دادن خوابگاه برای افرادی که از شهرستان تشریف می آورند از دیگر مزایای آموزشگاه آرایشگری نارتا است.

لیفت مژه

سر فصل دوره آموزش لیفت و لمینت (مژه و ابرو)

  • شناخت مواد و کاربردها
  • شناخت ابزار و وسایل
  • شناخت نکات ایمنی و بهداشتی
  • آموزش لیفت مژه و ابرو
  • آموزش لیفت مژه و ابرو
  • آموزش بوتاکس مژه و ابرو

توانایی شما پس از دوره لیفت و لمینت مژه و ابرو

پس از گذراندن دوره آموزش لیفت و لمینت مژه و ابرو هنرجو با انواع روش های لیفت مژه و ابرو ، لمینت مژه و ابرو ، بوتاکس مژه و ابرو و …. آشنا می شود و مهارت و تخصص طراحی را متناسب با متد جدید فرا می گیرد.
با توجه به اینکه لیفت و لمینت مژه و ابرو نیاز به ترمیم ماهیانه دارد ، آرایشگر د رصورتیکه مهارت کافی داشته باشد می تواند مشتری های دائمی برای خو داشته باشد.
همچنین با استفاده از شبکه های اجتماعی می توانید کار خود را تبلیغات و مشتری های جدید جذب کنید.

ابزار و وسایل دوره آموزش لیفت و لمینت شامل انواع پنس ، میله جدا کننده و براش های مخصوص ، مواد مصرفی مخصوص برای کراتینه ، لیفت و لمنیت ، بوتاکس ، پد سیلیکونی زیر چشم ، ریمموور ، محلول شستشوی مژه ، انواع رنگ مژه و … می باشد.

هزینه دوره لیفت و لمینت مژه

برای خانم هایی کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد.

آموزشگاه آرایشگری نارتا دوره های عمومی را با ظرفیت دوره نیمه خصوصی برگزار می کند.

سوالات متداول

 

دوره آموزش لیفت مژه در چند جلسه برگزار میشه؟

 

این دوره در ۲ جلسه ۲ ساعته برگزار می شود.

اگر من لمینت مژه رو یاد بگیرم، میتونم اکستنشن مژه هم انجام بدم؟

خیر. اکستنشن مژه با چسباندن مژه بر روی مژه ها انجام می شود. در حالیکه در لیفت و لمینت، مژه ها با استفاده از مواد شیمیایی فردار می شوند. بنابراین نحوه انجام آن ها متفاوت بوده و برای یادگرفتن اکستنشن، باید در دوره آموزش اکستنشن مژه شرکت کنید.

آیا یاد گرفتن لیفت مژه به یادگرفتن لیفت ابرو کمک می کند؟

 

بله. مواد استفاده شده و طرز انجام لیفت مژه و ابرو مشابه هم بوده و هنرجویان می تونه با یادگرفتن لیفت مژه، لیفت ابرو رو راحت تر یاد بگیره.

اگر در پایان دوره، نیاز به آموزش بیشتر داشتم باید دوباره هزینه پرداخت کنم؟

خیر، در پایان کلاس ها، جلسات رفع اشکال برگزار می شود و تا ۶ ماه از پشتیبانی مربیان برخوردار خواهید بود.

بعد از گرفتن مدرک میتونم در آموزشگاه به عنوان کارآموز مشغول به کار بشم؟

بله، در صورت تایید مربی با پرداخت هزینه جداگانه می توانید در آموزشگاه مشغول به کارآموزی شوید.

لیفت مژه

کارهای من